Futbol
EURO2024
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
SPORX QUIZ
İLK 11'İNİ KUR
TRANSFER HABERLERİ
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
Avrupa'dan transfer haberleri
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
05 Haziran 2024 Çarşamba 20:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Ullevaal
Norveç
3
Kosova
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
HANGİ KANALDA
Norveç - Kosova arasındaki maçlar - 05 Haziran 2024 Çarşamba 20:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Norveç
Genel
İç saha
Dış saha
08.06.24
CLF
Danimarka [D]
3-1
05.06.24
CLF
Kosova
3-0
26.03.24
CLF
Slovakya
1-1
22.03.24
CLF
Çek Cumhuriyeti
1-2
19.11.23
EUC
İskoçya [D]
3-3
16.11.23
CLF
Faroe Adaları
2-0
15.10.23
EUC
İspanya
0-1
12.10.23
EUC
Güney Kıbrıs [D]
0-4
12.09.23
EUC
Gürcistan
2-1
07.09.23
CLF
Ürdün
6-0
05.06.24
CLF
Kosova
3-0
26.03.24
CLF
Slovakya
1-1
22.03.24
CLF
Çek Cumhuriyeti
1-2
16.11.23
CLF
Faroe Adaları
2-0
15.10.23
EUC
İspanya
0-1
12.09.23
EUC
Gürcistan
2-1
07.09.23
CLF
Ürdün
6-0
20.06.23
EUC
Güney Kıbrıs
3-1
17.06.23
EUC
İskoçya
1-2
20.11.22
CLF
Finlandiya
1-1
08.06.24
CLF
Danimarka [D]
3-1
19.11.23
EUC
İskoçya [D]
3-3
12.10.23
EUC
Güney Kıbrıs [D]
0-4
28.03.23
EUC
Gürcistan [D]
1-1
25.03.23
EUC
İspanya [D]
3-0
17.11.22
CLF
İrlanda [D]
1-2
24.09.22
NAL
Slovenya [D]
2-1
05.06.22
NAL
İsveç [D]
1-2
02.06.22
NAL
Sırbistan [D]
0-1
16.11.21
Hollanda [D]
2-0
Kosova
Genel
İç saha
Dış saha
05.06.24
CLF
Norveç [D]
3-0
26.03.24
CLF
Macaristan [D]
2-0
22.03.24
CLF
Ermenistan [D]
0-1
21.11.23
EUC
Beyaz Rusya
0-1
18.11.23
EUC
İsviçre [D]
1-1
12.11.23
EUC
İsrail
1-0
12.10.23
EUC
Andora [D]
0-3
12.09.23
EUC
Romanya [D]
2-0
09.09.23
EUC
İsviçre
2-2
19.06.23
EUC
Beyaz Rusya [D]
2-1
21.11.23
EUC
Beyaz Rusya
0-1
12.11.23
EUC
İsrail
1-0
09.09.23
EUC
İsviçre
2-2
16.06.23
EUC
Romanya
0-0
28.03.23
EUC
Andora
1-1
19.11.22
CLF
Faroe Adaları
1-1
16.11.22
CLF
Ermenistan
2-2
27.09.22
NAL
Güney Kıbrıs
5-1
09.06.22
NAL
Kuzey İrlanda
3-2
05.06.22
NAL
Yunanistan
0-1
05.06.24
CLF
Norveç [D]
3-0
26.03.24
CLF
Macaristan [D]
2-0
22.03.24
CLF
Ermenistan [D]
0-1
18.11.23
EUC
İsviçre [D]
1-1
12.10.23
EUC
Andora [D]
0-3
12.09.23
EUC
Romanya [D]
2-0
19.06.23
EUC
Beyaz Rusya [D]
2-1
25.03.23
EUC
İsrail [D]
1-1
24.09.22
NAL
Kuzey İrlanda [D]
2-1
12.06.22
NAL
Yunanistan [D]
2-0