Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TRANSFER HABERLERİ
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Ülke Puan Sıralaması
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-4)
MS
Tarih:
26 Temmuz 2024 Cuma 19:00
Lig:
ÖFB Kupası
Dornbirn
0
RB Salzburg
6
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-6 | Dornbirn - RB Salzburg canlı skor burada - Maç Özeti
Dornbirn
Genel
İç saha
Dış saha
26.07.24
CUP
RB Salzburg
0-6
25.05.24
2.L
Ried [D]
1-0
20.05.24
2.L
Leoben
2-1
17.05.24
2.L
SKN St. Poelten
3-1
11.05.24
2.L
Floridsdorfer AC [D]
1-1
03.05.24
2.L
Kapfenberger SV
1-3
27.04.24
2.L
Sturm Graz II [D]
2-3
20.04.24
2.L
SV Stripfing [D]
2-2
12.04.24
2.L
First Vienna FC
1-0
06.04.24
2.L
Amstetten [D]
0-1
26.07.24
CUP
RB Salzburg
0-6
20.05.24
2.L
Leoben
2-1
17.05.24
2.L
SKN St. Poelten
3-1
03.05.24
2.L
Kapfenberger SV
1-3
12.04.24
2.L
First Vienna FC
1-0
30.03.24
2.L
SV Horn
4-0
02.03.24
2.L
SV Lafnitz
0-2
17.02.24
2.L
FC Liefering
1-2
25.11.23
2.L
Ried
0-2
27.10.23
2.L
Floridsdorfer AC
1-2
25.05.24
2.L
Ried [D]
1-0
11.05.24
2.L
Floridsdorfer AC [D]
1-1
27.04.24
2.L
Sturm Graz II [D]
2-3
20.04.24
2.L
SV Stripfing [D]
2-2
06.04.24
2.L
Amstetten [D]
0-1
17.03.24
2.L
SW Bregenz [D]
1-4
09.03.24
2.L
Admira Wacker [D]
1-0
24.02.24
2.L
Grazer AK [D]
3-0
11.11.23
2.L
Leoben [D]
6-0
04.11.23
2.L
SKN St. Poelten [D]
2-0
RB Salzburg
Genel
İç saha
Dış saha
01.09.24
BUN
Rapid Wien [D]
3-2
27.08.24
10611
Dynamo Kiev
1-1
21.08.24
10611
Dynamo Kiev [D]
0-2
17.08.24
BUN
LASK [D]
0-1
13.08.24
10611
FC Twente [D]
3-3
10.08.24
BUN
BW Linz
5-1
06.08.24
10611
FC Twente
2-1
02.08.24
BUN
Grazer AK [D]
2-3
26.07.24
CUP
Dornbirn [D]
0-6
20.07.24
Sheffield Wednesday
4-0
27.08.24
10611
Dynamo Kiev
1-1
10.08.24
BUN
BW Linz
5-1
06.08.24
10611
FC Twente
2-1
20.07.24
Sheffield Wednesday
4-0
17.07.24
Rijeka
1-0
13.07.24
Sparta Prag
2-2
29.06.24
Unterhaching
3-0
19.05.24
BUN
LASK
7-1
28.04.24
BUN
Sturm Graz
2-2
21.04.24
BUN
SK Austria Klagenfurt
4-2
01.09.24
BUN
Rapid Wien [D]
3-2
21.08.24
10611
Dynamo Kiev [D]
0-2
17.08.24
BUN
LASK [D]
0-1
13.08.24
10611
FC Twente [D]
3-3
02.08.24
BUN
Grazer AK [D]
2-3
26.07.24
CUP
Dornbirn [D]
0-6
06.07.24
SV Kuchl [D]
1-8
12.05.24
BUN
Hartberg [D]
1-5
05.05.24
BUN
Rapid Wien [D]
2-0
24.04.24
BUN
SK Austria Klagenfurt [D]
4-3
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.