Futbol
EURO2024
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
SPORX QUIZ
İLK 11'İNİ KUR
TRANSFER HABERLERİ
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
Avrupa'dan transfer haberleri
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
03 Haziran 2024 Pazartesi 21:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Arena Kombetare
Arnavutluk
3
Linheştayn
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 3-0 | Arnavutluk - Linheştayn canlı skor burada - Maç Özeti
Arnavutluk
Genel
İç saha
Dış saha
24.06.24
EUC
İspanya
0-1
19.06.24
EUC
Hırvatistan [D]
2-2
15.06.24
EUC
İtalya [D]
2-1
07.06.24
CLF
Azerbaycan
3-1
03.06.24
CLF
Linheştayn
3-0
25.03.24
CLF
İsveç [D]
1-0
22.03.24
CLF
Şili
0-3
20.11.23
EUC
Faroe Adaları
0-0
17.11.23
EUC
Moldova [D]
1-0
17.10.23
CLF
Bulgaristan
2-0
24.06.24
EUC
İspanya
0-1
07.06.24
CLF
Azerbaycan
3-1
03.06.24
CLF
Linheştayn
3-0
22.03.24
CLF
Şili
0-3
20.11.23
EUC
Faroe Adaları
0-0
17.10.23
CLF
Bulgaristan
2-0
12.10.23
EUC
Çek Cumhuriyeti
3-0
10.09.23
EUC
Polonya
2-0
17.06.23
EUC
Moldova
2-0
19.11.22
CLF
Ermenistan
2-0
19.06.24
EUC
Hırvatistan [D]
2-2
15.06.24
EUC
İtalya [D]
2-1
25.03.24
CLF
İsveç [D]
1-0
17.11.23
EUC
Moldova [D]
1-0
07.09.23
EUC
Çek Cumhuriyeti [D]
1-1
20.06.23
EUC
Faroe Adaları [D]
1-3
27.03.23
EUC
Polonya [D]
1-0
26.10.22
CLF
Suudi Arabistan [D]
1-1
24.09.22
NAL
İsrail [D]
2-1
06.06.22
NAL
İzlanda [D]
1-1
Linheştayn
Genel
İç saha
Dış saha
07.06.24
CLF
Romanya [D]
0-0
03.06.24
CLF
Arnavutluk [D]
3-0
26.03.24
CLF
Letonya [D]
1-1
22.03.24
CLF
Faroe Adaları [D]
4-0
19.11.23
EUC
Lüksemburg
0-1
16.11.23
EUC
Portekiz
0-2
16.10.23
EUC
İzlanda [D]
4-0
13.10.23
EUC
Bosna Hersek
0-2
11.09.23
EUC
Slovakya [D]
3-0
08.09.23
EUC
Bosna Hersek [D]
2-1
19.11.23
EUC
Lüksemburg
0-1
16.11.23
EUC
Portekiz
0-2
13.10.23
EUC
Bosna Hersek
0-2
20.06.23
EUC
Slovakya
0-1
26.03.23
EUC
İzlanda
0-7
22.09.22
NAL
Andora
0-2
14.06.22
NAL
Letonya
0-2
03.06.22
NAL
Moldova
0-2
29.03.22
CLF
Faroe Adaları
0-1
25.03.22
CLF
Cape Verde
0-6
07.06.24
CLF
Romanya [D]
0-0
03.06.24
CLF
Arnavutluk [D]
3-0
26.03.24
CLF
Letonya [D]
1-1
22.03.24
CLF
Faroe Adaları [D]
4-0
16.10.23
EUC
İzlanda [D]
4-0
11.09.23
EUC
Slovakya [D]
3-0
08.09.23
EUC
Bosna Hersek [D]
2-1
17.06.23
EUC
Lüksemburg [D]
2-0
23.03.23
EUC
Portekiz [D]
4-0
16.11.22
CLF
Cebelitarık [D]
2-0